Części silnikowe WISECO

Powrót – nasze marki

Sprawdź ofertę Wiseco na sklepie motoakcesoria.com

Gdy w 1940r Clyde Wiseman w swoim garażu w Cleveland rozpoczął produkcję tłoków, na pewno nie spodziewał się iż jego firma stanie się synonimem najwyższej jakości podzespołów silnikowych. Dziś korporacja Wiseco posiada swoje centra dystrybucji na całym świecie.

Inżynierowie Wiseco wykorzystują najnowsze technologie projektowania 3D oraz oprogramowanie do modelowania finalnych produktów w celu zapewnienia każdemu projektowi Wiseco największą odporność a zarazem najlżejszy ciężar spełniając tym samym oczekiwania wymagającej branży sportów motorowych.

Po ponad 70 latach pracy w branży motocyklowej, nazwa Wiseco stała się synonimem tłoków, w szczególności kutych tłoków do wyścigów off-roadowych oraz wyścigów szosowych.

Wiseco jest obecnie jedną z najbardziej uznanych marek, będąc jednym z niewielu producentów kutych tłoków w USA. Wykonują pełną gamę najwyższej jakości produktów w tym kute tłoki, precyzyjnie kute kosze sprzęgła, wały korbowe, wałki rozrządu, kute korbowody, zawory oraz inne akcesoria i podzespoły silnikowe do niemal wszystkich motocykli, ATV, skuterów śnieżnych, PwC, wodnych silników zaburtowych lub samochodów na rynku