Praca

Obecnie prowadzimy rekrutację na następujące stanowiska:

Stanowisko: KIEROWNIK SALONU ROWEROWEGO

Miejsce pracy Kraków ul. Kosocicka 39

Główne wymagania stawiane kandydatom:

  • Samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta;
  • Wykształcenie min średnie;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Umiejętność budowania i zarządzania zespołem ludzi;
  • Gotowości do pracy w soboty;
  • Doświadczenie w branży min 2 lata;
  • Umiejętności jazdy na rowerze i dobrej znajomości sprzętu;
  • Obsługa komputera (poczta e-mail, pakiet MS Office, programy handlowe);
  • Pasja Rowerowa

Zakres odpowiedzialności:

  • zapewnienie najwyższego poziomu bezpośredniej obsługi klienta,
  • dbanie o estetyczną ekspozycję towaru i wizerunek salonu,
  • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru roweru dla klienta,
  • profesjonalna pomoc w doborze akcesoriów rowerowych,
  • realizacja celów sprzedażowych,
  • przygotowywanie ofert dla klientów,
  • dbanie o dobry wizerunek salonu,
  • marketing i zarządzanie,
  • współpraca z innymi działami firmy

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością dodatkowych premii,
  • zniżki pracownicze,
  • pracę wśród pasjonatów chcących rozwijać swoje umiejętności,
  • specjalne rabaty pracownicze na zakup rowerów i akcesoriów,
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu wyślij CV wraz ze zdjęciem i listem motywacyjnym na adres rekrutacja@rider.com.pl . Do każdej aplikacji proszę dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporzadzeniem Parlamantu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27.04.2016).

Stanowisko : Zastępca Kierownika działu hurtowego – Handlowiec

Zatrudnimy zastępcę kierownika hurtowni / handlowca

Opis stanowiska:
  • organizacja pracy działu hurtowego
  • praca nad warunkami handlowymi, ofertą hurtowni itd.
  • nawiązywanie, podtrzymywanie i rozwijanie współpracy z dostawcami oraz klientami
  • bieżącą obsługa wybranych klientów firmy
  • aktywne wyszukiwanie i kontakt z potencjalnymi klientami
  • przyjmowanie i monitorowanie zamówień, wypisywanie dokumentów sprzedaży
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • inne zadania związane z bieżącymi potrzebami firmy
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej firmie – pracę w młodym zespole.
  • Atrakcyjne zarobki, uzależnione od indywidualnych efektów pracy.
Wymagania:
  • znajomość specyfiki pracy kadry kierowniczej.
  • zainteresowanie tematyką motocyklową lub rowerową
  • min. dwuletnie doświadczenie w handlu lub obsłudze klienta
  • łatwość nawiązywania i utrzymywania dobrych kontaktów ze współpracownikami i klientami
  • dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie, kreatywność – wysoki poziomu motywacji do osiągania ambitnych celów,
  • bardzo dobra organizacja pracy – wysoka kultura osobista i komunikatywność.
  • wykształcenie min średnie.
  • biegła obsługa komputera.
Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu wyślij CV wraz ze zdjęciem i listem motywacyjnym na adres rekrutacja@rider.com.pl . Do każdej aplikacji proszę dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporzadzeniem Parlamantu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27.04.2016). Z powodu dużej ilości zgłoszeń, odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.