Firma

Centrum Motocyklowe Rider powstało w Krakowie w 1992 roku jako jedna z pierwszych firm motocyklowych w Polsce. W 1994 roku firma przeniosła swoją siedzibę do nowo wybudowanego obiektu przy ulicy Kamieńskiego 53. W tym samym roku zostaliśmy autoryzowanym dealerem Suzuki oraz powstał dział hurtowy zaopatrujący inne firmy w części i akcesoria. W 1997 firma została wyróżniona nagrodą Ministra i uzyskała tytuł najlepszego dealera motocyklowego w Polsce. W 2003 roku siedziba firmy przeszła modernizacje powiększając się o jedno piętro. Na pierwszym piętrze budynku znajdował się dział hurtowy oraz magazyny.

W roku 2019 firma przeniosła się do większego wynajętego obiektu znajdującego się na ul. Ossowskiego 5, rezygnując z prowadzenia sprzedaży pojazdów oraz prowadzenia serwisu.

Rok 2020, przyniósł dalszą specjalizacje w sprzedaży hurtowej, oraz zmianę nazwy firmy na „Rider Group sp.j.” Firma jest wyłącznym importerem na Polskę produktów wielu znanych na świecie marek motocyklowych (między innymi LAZER Helmets, BUSE, EBC Brakes, PROX Racing Parts, KYT Helmets, Auvray, GAERNE, IXIL Silencer, Xena Security, ONEDESIGN, PRINT, ARI, Fulbat, DC, MRA, Lookwell, Uniber itd.).

Od roku 2002 pod adresem https://www.motoakcesoria.com istnieje również nasz sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży naszych specjalnych ofert, lub wyprzedaży outletowej.

Zapraszamy Państwa do naszej nowej siedziby w Krakowie przy ul. Kosocicka 39. Szczegółowe dane kontaktowe, znajdziecie w zakładce – kontakt. Biorąc pod uwagę ilość zatrudnionych osób, powierzchnie magazynowe, ilość towarów na magazynach i całkowitą wielkość firmy, to jesteśmy największą firma motocyklową w Małopolsce, oraz jedną z większych w całym kraju.