Showroom

Jesteśmy autoryzowanym dealerem pojazdów Suzuki oraz niezależnym dealerem motocykli BMW. Te dwie marki, bardzo korzystnie się uzupełniają tworząc pełną paletę produktów w każdym segmencie rynku.

Motocykle BMW są produkowane dla najbardziej wymagających klientów, dla których nie zawsze ważne jest to, ile płacą, ważniejsze jest to, co uzyskują w zamian. Często jest to produkcja, dedykowana konkretnej osobie, skonfigurowana wg. oczekiwań klienta. Dlatego w motocyklach BMW, często podawane są ceny wersji podstawowych, do których klient domawia interesujące go opcje i akcesoria, tworząc najlepszy dla siebie motocykl w każdej klasie. Zapraszamy na stronę BMW i zapoznanie się z naszą pełną ofertą.

Motocykle Suzuki są dedykowane klientom, którzy poza wymaganiami najwyższej jakości, kontrolują także relacje ceny do oferty motocykla czy quada. W tej kategorii pojazdy Suzuki, zawsze były w czołówce rankingów. Wszyscy producenci Japońscy, oraz większośc europejskich , stosują mniejsze zróżnicowanie w obrębie jednego modelu, nie dając możliwości dowolnej konfiguracji pod klienta. Najczęściej są to tylko wersje kolorystyczne i opcja ABSu. Zapraszamy na stronę Suzuki i zapoznanie się z naszą pełną ofertą.

W naszym sklepie stacjonarnym poza asortymentem marki BMW i Suzuki możecie Państwo znaleźć również odzież motocyklową, akcesoria oraz części zamienne znanych i cenionych na całym świecie producentów takich jak Buse, Lazer, Kyt, Ebc Brakes, Prox, DC, D.I.D, Xena, Ixil, Mra, Ngk oraz wiele innych.

Na stronie nasze marki możecie Państwo zapoznać się z naszą pełną ofertą.

Jak się z nami skontaktować?

Telefon stacjonarny: 12 655-42-00 wew.21,22

Telefon stacjonarny: 12 655-81-26 wew.21,22

Telefon stacjonarny: 12 265-07-15 wew.21,22

Poznaj naszą załogę

Anna

sprzedaż pojazdów, odzieży, kasków, akcesorii
suzuki@rider.com.pl
pojazdy@rider.com.pl
+48 722 012 233

Paweł

sprzedaż części i akcesorii BMW oraz Suzuki
info@rider.com.pl
czesci@rider.com.pl
+48 533 488 086