Spring in February 2017 by Suzuki

Gdy za oknami mróz, warto już pomyśleć o sezonie motocyklowym i skorzystać ze specjalnej oferty Suzuki Motor Poland i Shell Polska. Dzięki akcji „Wiosna w lutym” można uniknąć kolejek w serwisach, a także otrzymać atrakcyjne rabaty.

Planując przygotowanie motocykla i quada do nowego sezonu, warto odwiedzić ASO Suzuki już w lutym. Tylko w tym miesiącu obowiązują rabaty w wysokości 30% na oryginalne części zamienne oraz 15% rabatu na oryginalne akcesoria Suzuki.

Aby skorzystać z oferty, należy w lutym umówić swoje Suzuki do serwisu i zlecić wykonanie usługi w terminie 1 lutego – 15 marca. Przy zleceniach powyżej 300 PLN netto przyznawany jest upominek.

Serwis motocykla i quada jeszcze nigdy nie był tak łatwy!

Pobierz regulamin

New price for Suzuki V-Strom

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, iż modele Suzuki V-Strom 650 XT, V-Strom 650 ABS, V-Strom 1000 ABS są dostępne w nowych, bardzo atrakcyjnych cenach! W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat oferty Suzuki V-Strom oraz pozostałych modeli, prosimy o kontakt pod numerem 722 012 233 lub pod adresem pojazdy@rider.com.pl.

Already on stock! KYT helmets!

Firma KYT szybko stała się ważną marką na rynku kasków motocyklowych dzięki ciągłemu rozwojowi, badaniom w ośrodku badawczym we Włoszech. KYT posiada w swojej ofercie różnego rodzaju kaski od podstawowych do wysokiej klasy profesjonalnych kasków wyścigowych. Kaski KYT’a są reklamowane przez profesjonalnych zawodników na całym świecie. Andrea Iannone, który jest zawodnikiem Moto GP oraz Xavier Simeon, który ściga się w Moto 2.

Ofertę możecie sprawdzić tutaj: http://motoakcesoria.com/search/product/kyt

Do you have them already?

Lookwell
Wysokiej jakości jeansy motocyklowe wzmocnione włóknami aramidowymi i ochraniaczami.
Wzmocnienia w miejscu siedzenia, na kolanach i biodrach.
Ochraniacze kolan i bioder.
Trzy kieszenie z przedniej i dwie na tylnej części spodni.

Dostępne w rozmiarach: 30-42

V-STROM Days

22 i 23 Maja poświęcamy na jazdy testowe z klientami planującymi zakup motocykli DL650 i DL1000. Szczegóły zamieszczamy na stronie wydarzenia -> https://www.facebook.com/events/397726353685450/

Zasady jazd testowych w naszej firmie:
1) W celu odbycia jazdy testowej należy skontaktować się z nami mailowo : na adres suzuki@rider.com.pl.
2) Przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego, jest podstawą do ustalenie terminu jazdy.
3) Do jazd testowych obowiązuje wymóg posiadania prawa jazdy kat A oraz własnej odzieży motocyklowej min: kask, kurtka, rękawiczki motocyklowe.
4) Jazdy odbywać się będą co 1,5 godziny w piątek w godzinach 10.30-18 i sobotę od godziny 10.15 do 14.00. Start i meta – z terenu firmy. Kraków ul. Kamieńskiego 53
5) Każda jazda prowadzona będzie przez pilota, w grupie 3 motocykli. trasa będzie zawierać przejazd autostradą, ulicami Krakowa, drogami zwykłymi, oraz drogami szutrowymi.
6) Obowiązuje kolejność zgłoszeń.