Praca

Obecnie prowadzimy rekrutację na następujące stanowiska:

Stanowisko: SPECJALISTA DO SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa klientów w kanałach sprzedaży – sklepów internetowych, portali aukcyjnych oraz społecznościowych (pomoc w doborze produktów, przyjmowanie zamówień i nadzór nad ich realizacją, kontakt z klientem)
  • Bieżące rozwijanie oferty sklepu oraz jej prezentacji na stronie sklepu
  • Systematyczna analiza i raportowanie wyników sprzedażowych, danych rynkowych, monitoring konkurencji i trendów rynkowych
  • Analiza wskaźników sprzedażowych i marketingowych oraz bieżąca optymalizacja działań
  • Rozwijanie, wdrażanie i nadzór nad prawidłowym przebiegiem akcji handlowych, ustalanie warunków promocyjnych, koordynacja działań promocyjnych i marketingowych
  • Koordynowanie reklamacji i zwrotów
  • Optymalizacja treści sklepowych pod kątem SEO

Wymagania:

  • Znajomość branży e-commerce
  • Wiedza z zakresu trendów rynkowych w obszarze e-commerce i narzędzi wspierających sprzedaż
  • Znajomość narzędzi platform e-commerce oraz innych popularnych rozwiązań z tego obszaru sprzedaży
  • Umiejętność korzystania z narzędzi związanych z analizą działań internetowych (np. Google Analytics)
  • Dobra znajomość Microsoft Excel
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów, kreatywność i samodzielność w działaniu
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:

  • Wszelkie narzędzia do wykonywania pracy
  • Pracę wśród profesjonalistów i pasjonatów
  • Indywidualne, atrakcyjne systemy motywacyjne
  • Zarobki w przedziale 3500-7000 zł netto
Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu wyślij CV wraz ze zdjęciem i listem motywacyjnym na adres rekrutacja małpka rider.com.pl . Do każdej aplikacji proszę dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporzadzeniem Parlamantu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27.04.2016).

Stanowisko : Zastępca Kierownika działu hurtowego – Handlowiec

Zatrudnimy zastępcę kierownika hurtowni / handlowca

  • organizacja pracy działu hurtowego
  • praca nad warunkami handlowymi, ofertą hurtowni itd.
  • nawiązywanie, podtrzymywanie i rozwijanie współpracy z dostawcami oraz klientami
  • bieżącą obsługa wybranych klientów firmy
  • aktywne wyszukiwanie i kontakt z potencjalnymi klientami
  • przyjmowanie i monitorowanie zamówień, wypisywanie dokumentów sprzedaży
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • inne zadania związane z bieżącymi potrzebami firmy
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej firmie – pracę w młodym zespole.
  • Atrakcyjne zarobki, uzależnione od indywidualnych efektów pracy.
Wymagania:
  • znajomość specyfiki pracy kadry kierowniczej.
  • zainteresowanie tematyką motocyklową lub rowerową
  • min. dwuletnie doświadczenie w handlu lub obsłudze klienta
  • łatwość nawiązywania i utrzymywania dobrych kontaktów ze współpracownikami i klientami
  • dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie, kreatywność – wysoki poziomu motywacji do osiągania ambitnych celów,
  • bardzo dobra organizacja pracy – wysoka kultura osobista i komunikatywność.
  • wykształcenie min średnie.
  • biegła obsługa komputera.
Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu wyślij CV wraz ze zdjęciem i listem motywacyjnym na adres rekrutacja małpka rider.com.pl . Do każdej aplikacji proszę dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporzadzeniem Parlamantu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27.04.2016). Z powodu dużej ilości zgłoszeń, odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.