Tłoki motocyklowe JE PISTONS

Powrót – nasze marki

Z ponad 60 letnim doświadczeniem, firma JE Pistons jest liderem wśród dostawców kutych tłoków wysokiej wytrzymałości. Swoją reputację zdobyła produkując tłoki najlepszej jakości, używając najlepszych materiałów i korzystając z najnowszych osiągnieć technologicznych. Firmie JE Pistons zaufały teamy wyścigowe, tunerzy i osoby zajmujące się profesjonalnym budowaniem silników.

Spośród innych marek to właśnie produkty JE Pistons wybierają główni mechanicy z NASCAR, ALMS, NHRA i AMA Supercross. Używając najnowszych maszyn i procesów produkcyjnych każdy tłoki JE Pistons jest bezkompromisowo zgodny ze specyfikacją, nawet do milionowych części cala. Już na etapie projektowania komputerowe modele poddawane są różnym procesom ekstremalnych obciążeń, przez co tłoki przechodzą szereg testów zanim jeszcze trafią do produkcji.

JE jest jedynym producentem tłoków wysokiej wytrzymałości, który uzyskał normę QS-9000. To potwierdza, że JE dostarcza swoim klientom produkty, które spełniają najwyższe standardy kontroli jakości.